3 situace, ve kterých každý den zabíjíme důvěru svých dětí

Jste si jistí, že vaše děti cítí, že jste tu kdykoli pro ně, i kdyby měly průšvih jako vrata? Vědí vaše děti, že za vámi mohou kdykoliv přijít a říci si o radu či pomoc, když mají problém? Máte jejich důvěru i v těch nejtěžších chvílích? Jste si jistí? 

Chcete se tedy dozvědět, jaké jsou 3 situace, ve kterých každý den zabíjíme důvěru svých dětí? >>

Zvu vás v ÚTERÝ 28. LISTOPADU na nově natočený a podle Nevýchovy ten nejdůležitější ZDARMA online webinář.

Nahl.obr.z webu NV

A s čím vám tento workshop pomůže? Co se dozvíte?

  • 3 momenty, ve kterých jako přes kopírák opakujete výchovu svých rodičů. I když jste si na začátku řekli: Nebudu jako máma
  • Proč vám děti přestávají věřit, takže se nakonec svěřují radši kamarádce než vám. Anebo babičce (té, co vás jako děti srovnala na jednu hromadu)
  • Jak vám tahle tichá nedůvěra dokáže doma zatnout – dítě najednou zlobí, odsekává a v pubertě ho slyšíte do mobilu říkat: Máma je hrozná

Tak pojďte tenhle kolotoč zastavit a vrátit se na začátek. Ať máme se svým dítětem k sobě zase blízko a už o to nikdy nepřijdeme. Pojďme zastavit výchovu, která naše holčičky učí si nevěřit a z našich kluků dělá tvrďáky, co v sobě dusí pocity.

Přihlásit se teď
Sledujte workshop v přímém přenosu přímo u vás na počítači. Můžete ho sledovat kdykoliv od ráno od 8 hodin až do půlnoci.

Pro přihlášené je ZDARMA, takže se nezapomeňte PŘIHLÁSIT >>.

 A JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Nikdy jste nebyli na online workshopu a nevíte, jak to funguje? Je to jednoduché: Celý workshop můžete sledovat přes internet ze svého počítače. Katku uvidíte na obrazovce a vás nebude ani vidět ani slyšet. V den vysílání vám mailem přijde odkaz – stačí na něj kliknout a poslouchat. Není potřeba nic instalovat ani stahovat. Nikde nic neplatíte, online workshop je pro vás připravený zdarma.  Stačí se teď přihlásit  >>.

NĚJAKÉ TIPY PŘED WEBINÁŘEM?

Pokud máte čas, můžete se před webinářem seznámit se zdarma materiály a tipy, které Nevýchova nabízí:  zdarma rychlokurz Nevýchovy a zdarma průvodce pro rodiče malých děti do tří let “Pomocník mámy na mateřské”.

A pokud jste ještě nečetli nejnovější článek “Proč dítě lže – Bolavé tajnosti, které vám děti neřeknou. A místo toho si radši vymýšlejí”, určitě na něj mrknete >>.

Proč dítě lže

Ing. Martina Macháčková

Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *