Cesta ke štíhlé postavě s tréninkem zdarma – i na mateřské

Kdo z nás se nikdy nepokoušel zhubnout? A kolikrát jste to zkoušeli a sekli jste s tím po několika týdnech, protože jste neviděli žádný rozdíl a připadlo vám, že se zbytečně trápíte v posilovně nebo hladovíte? A nebo nemáte čas chodit do posilovny, protože jste na mateřské? 


Přesné podmínky soutěže najdete zde >>

Každý, kdo někdy zkoušel dietu nebo cvičební program a neuspěl, stojí před pomyslným rozcestím. Na tomto rozcestí se musíme rozhodnout, jaký postoj ke svému neúspěchu zaujmeme. Musíme se rozhodnout, kdo a co za náš neúspěch může. Drželi jsme blbou, nefunkční dietu nebo jsme nezhubli, protože jsme si nedokázali určité věci z našeho jídelníčku odpustit? Cvičební program byl jen obyčejný podvod na lidi nebo to bylo spíš tak, že jste při cvičení podváděli vy?

Na našem pomyslném rozcestí si můžeme vybrat dvě cesty. Buď půjdeme po té vyšlapané cestičce, která vede z mírného kopce dolů a jmenuje se „nefunguje to“, nebo se prodereme tou zarostlou úžinu, kterou se vydává jen pár vyvolených a která se jmenuje „dokážu to“.

 Chcete se vydat po cestě za perfektní postavou a nevíte kde začít?

  Neláká vás posilovna a chcete vyzkoušet ověřený online tréninkový plán?

Vstupte zdarma do Výzvy 21 dní >>zde << a vydejte pod Tomášovým vedením po té správné cestě za štíhlou postavou.

A co je vlastně VÝZVA 21 DNÍ?

Výzva 21 dní je zcela unikátní tréninkový program, který vás naučí víc než jen správně a efektivně cvičit a jíst zdravě a chutně!

Je to CVIČENÍ DOMA a kompletní tréninkový plán “krok-po-kroku”

  • Efektivní a časově nenáročné cvičení doma
  • Tréninkový plán včetně jídelníčku
  • Každý den jeden email s úkolem
  • Tréninkem zdarma prošlo už přes 140 000 žen

Výzva 21 dní mění více než jen těla. Mění naši náladu, naše sebevědomí, naši životosprávu, naše vztahy s okolím, naše životy, podporuje naši nezdolnost a všeobecně z nás dělá větší bojovníky a bojovnice. Sledujte, jak mění Výzva životy.

V následujícím videu vám fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní popíše, jak vypadá jediná správná cesta k vaší vysněné postavě.

Nezapomeň…SAMO SE TO NEUDĚLÁ!  🙂

Ing. Martina Macháčková

Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *