Doporučujeme Klub Ženy ženám

Možná i Vy hodně pracujete, potřebujete být výkonná, nezastavíte se od rána od večera. Připadáte si často víc jako muž než žena, nestíháte důležité věci, potřebujete mít vše pod kontrolou. Možná se trochu moc rozdáváte druhým a sama nedostáváte tolik, kolik byste si zasloužila. Možná se necítíte dostatečně podporovaná a ve vztahu vám to skřípe. Jste unavená a někde tam uvnitř cítíte smutek, zoufalost a neustávající bolest.

Klub Ženy Ženám - libilo by se ti

Alice Kirš

Chci se s Tebou podělit o to, co mi na cestě znovuobjevování mého ženství nejvíce pomohlo.  Mou ženskost, a tím i mé sny o šťastném životě, totiž zachránily dvě věci. Dvě věci, které mi fungují dodnes:

1. Kruh blízkých žen kolem mě – Podpora dalších žen, těch, které se cítily stejně jako já a chtěly to změnit. A také fakt, že nejsem sama, kdo to tak má, a ujištění, že nejsem divná a mimo.

2. Kvalitní zdroje informací a inspirace – Pravidelný přísun vzdělání, informací a inspirace od dalších žen, které na této cestě byly dál než já, byly zkušenější a moudřejší a mohly mě vést v tom, co mě moje maminka nenaučila, co jsem se nenaučila ve škole, a už vůbec ne z televize nebo časopisů.

Bohužel kolem sebe vidím pořád mnoho žen, které se nedokáží spojit se svým ženstvím, a přicházejí tak o obrovský zdroj síly a stability ve svém životě. Jsou vyčerpané, nešťastné, uhoněné, posedlé kontrolou a výsledky, jejich vztahy moc nefungují a celkově se necítí ve své kůži. Přesto ale tuší, že to jde i jinak, že tohle není konečná, že takhle jejich život vypadat nemusí.

Pokud Ti to něco připomíná, pokud se v tom poznáváš, tak i pro Tebe jsem vytvořila ženský prostor, lázně pro ženskou duši….”

Klub Ženy Ženám - s logem

Klub Ženy Ženám - prinasi odpovedi

Klub Ženy Ženám - každý měsíc nové téma

Klub ZZ - předplatit

Získat členství

Klub ZZ - Přednášky

Klub ZZ - 2017_10

Klub ZZ - 2017_11

Klub ZZ - 2017_12

Klub ZZ - 2018_01

Klub ZZ - 2018_02

Klub ZZ - 2018_03

Klub ZZ - 2018_04

Klub ZZ - 2018_05

Klub ZZ - 2018_06

Klub ZZ - 2018_07

Klub ZZ - 2018_08

Klub ZZ - 2018_09

Klub ZZ - 2018_10

Získat členství

 

 

 

Ing. Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře
  1. Děkujeme, sdílíme dál 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.