Jak využívat hlubokou moudrost svého ženství

Blíží se listopad a s ním v Klubu Ženy ženám přichází opět nová inspirace ze zapomenutého ženského světa.

V listopadu v Klubu zazáří lektorka intimity a sexuality Jana Mašková Zimolová a pozve vás k objevování hluboké ženské moudrosti. Tím, že žijeme ve „spíše mužsky“ nastaveném světě, už si dnes mnohé z nás ani neuvědomují, co to vlastně je to „ženství“. A jak by se dalo využívat.

Vlastně ten výraz „využívat“ své ženství mnohým ženám nedává moc smysl.

Ale ono se dá opravdu využívat!

Jako když máte nějakou speciální vlastnost nebo dovednost a plně a hojně ji využíváte. Zjednodušujete si tím život, děláte si ho příjemnějším a přispíváte tak i ke spokojenosti ostatních.

Položte si teď několik otázek:

* Využíváte naplno své ženství?
* Dokážete si ustát svou ženskou podstatu?
* Postavit se za sebe jako za ženu a hrdě a v klidu držet hlavu vzhůru?
* Ochránit sebe a nenechat se manipulovat?
* Prosadit si své rozhodnutí, které není logické ani rozumné, ale vede vás k němu vaše ženská intuice nebo nějaká emoce, či vnitřní pohnutí?
* Věříte vlastně tomu, co cítíte, i když se to neslučuje s logikou?

Pokud cítíte, že v tomto světě chybí vědomá ženská energie, pokud vám záleží na tom, v jakém stavu je naše planeta, příroda, naše vztahy ke zvířatům, pokud je pro vás důležité, aby mužská a ženská energie na Zemi byla opravdu vyvážená a světu nevládly jen moc, síla, peníze a pokrok, ale také empatie, komunikace, podpora a sounáležitost…

….pojďte a spojte se se svým ženstvím.

Jana vám odkryje mnoho nových pohledů na to, jak byste Vy osobně mohla velmi přispět ke zlepšení našeho světa.

Ukáže Vám, jak bys mohla být prospěšná jen tím, že najdete svou ženskou sílu a budeš ji vyzařovat a předávat dál. Do všech vztahů a do všeho svého konání. 

Dopřejte si tuhle přednášku a připojte se k dalším ženám, které vrátí život na této zemi do harmonie.

Objednat si ji můžete jednoduše —> stačí, když vstoupíte do Klubu Ženy ženám a je na Vás, zda na celý rok nebo třeba jen na ochutnávkový měsíc a kvůli téhle přednášce. A také online poradně, která Vás s Janou čeká na konci listopadu, kde můžete pokládat své otázky.

Pokud už členkou Klubu jste, udělejte si čas na Janino sdílení, které se Vám s prvním listopadovým dnem v členské sekci otevře.

Lektorka Jana Mašková Zimolová je skvělá v tom, s jakým nasazením, vášní a odvahou ženy kolem sebe podporuje, motivuje a pomáhá uzdravovat jejich zranění.

Kéž by bylo víc takových žen kolem nás, co nejvíc těch, které se probudí do krásy a síly svého ženství a budou si jej s láskou a citlivostí hýčkat jako ten největší poklad. Protože ŽENSTVÍ je ten náš největší poklad!

Klub Ženy Ženám

 

Ing. Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.