Pozvánka na workshop – Tajemství prvorozených dětí

Víte, jaké rozdíly ve výchově sourozenců rodiče dělají, aniž to tuší?

Znáte tajemství výchovy prvorozených dětí?

Chcete vědět, zda ten váš bude puntičkář, sobec nebo žárlivec na mladšího?

POZVÁNKA – ZDARMA ONLINE VYSÍLÁNÍ NEVÝCHOVY

Zkuste si poslechnout rady, které zazní na květnovém online workshopu Nevýchovy v úterý 25. dubna kdykoliv od 8 hodin ráno až do půlnoci)  a objevte nenápadné rozdíly ve výchově a předejděte všem hrůzným scénářům včas. I když ten starší už začal být jak z divokých vajec. 🙂

Stressed Mother Holding Baby In Nursery
Přihlásit se teď

A s čím vám tento workshop pomůže?

  • Zjistíte, čím rodiče zásadně ovlivňují osobnost prvorozeného dítěte. A následně i toho mladšího.
  • Odhalíte rozdíly, které běžně dělají mezi dětmi, aniž to tuší. Prokouknete, jak je to u vás – abyste s tím mohli včas přestat.
  • Porozumíte, co se děje se starším, když se narodí sourozenec. Proč najednou tak jančí a co s tím?A uvidíte, jakou paseku může nadělat rodičovská touha po dokonalé výchově. Která výchova je vlastně ta pravá??

Sledujte workshop v přímém přenosu přímo u vás na počítači.

Pro přihlášené je ZDARMA, takže se nezapomeňte PŘIHLÁSIT. A nezapomeňte, že nově se k webináři můžete připojit kdykoliv mezi polednem a půlnocí.

Přihlásit se teď

 A JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Nikdy jste nebyli na online workshopu a nevíte, jak to funguje? Je to jednoduché: Celý workshop můžete sledovat přes internet ze svého počítače. Katku uvidíte na obrazovce a vás nebude ani vidět ani slyšet. V den vysílání vám mailem přijde odkaz – stačí na něj kliknout a poslouchat. Není potřeba nic instalovat ani stahovat. Nikde nic neplatíte, online workshop je pro vás připravený zdarma.  

Stačí se teď přihlásit http://goo.gl/AUdpIJ

NĚJAKÉ TIPY PŘED WEBINÁŘEM?

Můžete se na webinář připravit tím, že si upřímně a konkrétně odpovíte na otázky, které Katka před webinářem připravila. Nejsou složité, takže vám stačí strávit nad nimi pár minut, a pomůžou vám zaměřit pozornost, kam potřebujete. Abyste mohli všechno, co na workshopu zjistíte, rovnou převádět do praxe. Jsou prvním dílkem puzzlí, které spolu s Katkou na workshopu složíme, aby se vám doma ulevilo. Rovnou se do nich můžete pustit:

1. Jak to u vás vypadá teď? Bez ohledu na to, jestli máte jedináčka nebo víc dětí, jak se váš prvorozený projevuje? Co vás na tom trápí? Buďte upřímní,  tyhle odpovědi jsou jen pro vás.

2. Jak to řešíte? Co všechno už jste vyzkoušeli? Co z toho pomohlo a co nepomohlo? To je důležité pro vaše uvědomění. Na workshopu k nim přidáte další.

3. Jak byste to chtěli mít? Popište, jak by to s vaším prvorozeným vypadalo, aby to bylo ideální. Buďte maximálně konkrétní. Když víte, co chcete, je to první krok ke změně.

4. Proč to tak chcete?

5. Co všechno se u vás změní, když tohle vyřešíte?

Můžete se také před webinářem seznámit se zdarma materiály a tipy, které Nevýchova nabízí:  zdarma rychlokurz Nevýchovy a zdarma dva průvodce pro malé děti do tří let –  jak je uspávat a jak se s nimi vypravovat.

A určitě budete mít náskok, pokud se před workshopem podíváte na video, jak zvládnout sourozenecké spory bez řevu a tahanic.

3 TIPY, JAK VYŘEŠIT SOUROZENECKÉ SPORY BEZ ŘEVU A TAHANIC

27_3 tipy, jak vyřešit sourozenecké spory bez řevu a tahanic“Sotva 4letý kluk na pískovišti s mladším bráškou. Zdánlivě běžný sourozenecký příběh, patří ale k těm, které se vás dotknou. V situaci, do jaké se tenhle kluk s mamkou a 2letým bráchou dostal, objevíte skryté důvody toho, proč jsou na sebe sourozenci zlí.

Podívejte se s námi, které “malé” sourozenecké křivdy z pískovišť si pak neseme i do dalších vztahů. A rovnou získejte 3 tipy, jak vyřešit sourozenecké spory bez řevu a tahanic.

Nevýchova pro vás vybrala z hromady situací a příběhů, u kterých jsou s rodiči každý den, aby vám pomohla se sourozeneckými bitkami skončit.

PS: Rodiče na tahle 3 jednoduchá řešení pro 3 typické sourozenecké situace přišli spolu se svými dětmi. A to je i důvod, proč jim 100% fungují. Můžete je okamžitě vzít a použít jako inspiraci, proto jsou pro vás sesbírané.

Moderní, otevření rodiče, kteří sledují Nevýchova TV, se většinou nespokojují s “návody”, chtějí do nich vidět. Vědí, že svoje děti znají nejlíp, a zajímá je, jak to udělat, aby to vždycky zafungovalo právě u nich.

Jste tu s námi, a tak to nejspíš vidíte stejně. A chcete pochopit, co starší dítě prožívá, pomoct mu to překonat a zařídit, aby mladšímu neubližovalo proto, že se cítí ukřivděné. Proto jsme pro vás připravili celou speciální Edici 0-3. Podívejte se, jak funguje >>

Ing. Martina Macháčková

Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *