Tipy, jak na mateřské opravdu zhubnout

Je vaším cílem konečně zhubnout přebytečná kila? Pak určitě sami dobře víte, že je potřeba změnit jídelníček a přidat pohyb. Co ale dělat, když máte pocit, že sami na tak radikální proměnu nestačíte? Třeba jste to zkoušela už několikrát, ale nikdy jste nevydržela. Nebo jste to ještě nikdy pořádně nezkusila, protože jste na mateřské a nemáte hlídání, abyste šla do posilovny nebo běhat. Nebo nevíte, jak na to. Nebo víte jak na to, ale myslíte si, že máte slabou vůli. 

Program „Výzva 21 dní“ vám nabízí pomoc. Co to je? Jak to funguje? Funguje to vůbec? A  má to skutečně smysl?

Přesné podmínky soutěže zde >>. 

 Co je výzva 21 dní?

Výzva 21 dní je zcela unikátní online tréninkový program, který vás krok po kroku vede efektivním a časově nenáročným cvičením u vás doma podle trenéra online, poskytuje vám kompletní tréninkový plán včetně jídelníčku a naučí vás dlouhodobě i jíst zdravě a chutně! Filozofie programu je “malými krůčky k velkým úspěchům” (zlepšení postavy, kondice a zdraví) a taky kombinace posilování, kondičních tréningů a změny jídelníčku.

Výzva 21 dní mění ale více než jen těla a zdraví. Mění naši náladu, naše sebevědomí, naši životosprávu, naše vztahy s okolím, naše životy, podporuje naši nezdolnost a všeobecně z nás dělá větší bojovníky a bojovnice.

Každý den výzvy obdržíte email obsahující videa, tréninky a úkoly, což vám pomůže jednak s úpravou životosprávy a jednak s nastolením správného pohybového režimu. A to vše z pohodlí vašeho domova – odpadá tedy docházení nebo dojíždění za výživovými specialisty nebo do posilovny. A co je skvělé – maminky malých dětí ani nemusí řešit hlídání. 🙂 Mohou si pustit krátký intenzivní trénink v obýváku, když miminko spí nebo když si malé dítě hraje.

 

Zdarma část Výzvy

Celý program si můžete vyzkoušet úplně zdarma. Na webových stránkách kliknete na tlačítko, že se chcete zapojit do Výzvy, a zadáte svůj e-mail a po dalších 8 dní vám budou chodit emaily s videi, tréninky a úkoly na daný den. Tomáš Jehlička, který celý program přeměny postavy vymyslel a vede, vás v úvodních videích seznámí se základními pilíři pro trvalou změnu postavy, poprvé si zatrénujete a dostanete také potřebnou motivační injekci! Videa jsou tedy jak motivační, tak informační – popisují některé souvztažnosti, jakože všechno souvisí se vším. 🙂 Každý den také dostanete  jasné úkoly, které máte daný den splnit. Jeden z prvních úkolů je zvážit se, změřit se a dané hodnoty si zapsat, aby bylo možné na konci programu porovnat výsledky.  Tréninkem zdarma prošlo už přes 140 000 žen.

Ostrá část výzvy

Vyzkoušení Výzvy 21 dní je tedy v první fázi (7 dní) bezplatné a je jen na vás, jak se rozhodnete – zda vám cvičení vyhovuje a zda to s hubnutím a změnou jídelníčku ke zdravějšímu životnímu stylu myslíte vážně. Následně placená část je ale ve velmi akceptovatelné ceně – o dost nižší, než by byly pravidelné návštěvy fitcentra ve stejné frekvenci. Navíc, přístup k videím je doživotní, takže můžete tréninkem procházet opakovaně. V těchto širších souvislostech je pak cena ještě nižší než když se snažíme přepočítat cenu na počet dní prvního absolvování programu.

V průběhu programu se můžete i zapojit do soutěže, která je velmi motivující ? a pomáhá dosáhnout lepších výsledků.

Každý, kdo programem prochází, je samozřejmě krok za krokem veden (pomocí pravidelných emailů) a také podrobně informován o cvičení i jídelníčku nejen v pravidelných videích, ale také ve velmi dobře fungující osobní komunikaci s koučem Tomášem Jehličkou. Informace jsou dávkovány postupně, čímž se zejména začátečníci neodradí, protože nejsou zahlceni informacemi.

Výrazným podpůrným prostředkem je i facebooková skupina, kde se sdružují ti, kteří se rozhodli program vyzkoušet a navzájem se motivují, aby změny postavy dosáhli.

Po skončení programu se každý platící účastník má možnost k videím kdykoli bezplatně znovu vracet a projít programem znovu kolikrát si přeje. Toto cvičení a způsob stravování nakonec mnozí zvolí jako svůj životní styl ?

Jaké jsou reálné výsledky?

Zhubnout s výzvou je skutečně možné. Musíte ale vytrvat a pravidelně cvičit až do konce.

Na webových stránkách Měníme životy najdete ohromujícími úspěchy obyčejných lidí, kterým se podařilo výzvu absolvovat a zhubnout.  Vzhledem k tomu, že jeden z prvních úkolů Výzvy je zvážit se, změřit se a dané hodnoty si zapsat, je snadné na konci programu porovnat výsledky “před” a “po absolvování Výzvy”.  Je tam i spousta důkazů o tom, že Výzva mění nejen těla, ale životy lidí. Spousta příběhů je velice inspirativních a následováníhodných.

 V čem je Výzva 21 dní skvělá a jaké jsou hlavní výhody?

Je to projekt, který pomáhá běžnému člověku normálním způsobem pochopit základy toho, proč nehubne, jak by zhubnout měl, jak se udržet v kondici a jak žít tak nějak zdravěji. Mezi pro mě nejzásadnější benefity tohoto programu řadím to, že je zasazen do běžného života běžně se chovajícího člověka, bez drastických změn v jídelníčku, bez nutnosti dřiny v posilovně, bez násilných změn ve způsobu života a že člověk je veden krok po kroku každý den malými krůčky, což pomáhá tomu, aby ve své snaze o změnu vydržel.

Výzva je podle mě skvělá také v tom, že se postupně dozvídáme nejdůležitější informace bez toho, abychom hodiny brouzdali po internetu a ztráceli čas. Já to beru jako start k novému životnímu stylu, kde získám kromě svalů i kondici a hlavně potřebné informace a vedení k tomu, jak cvičit a efektivně cvičit a jak se k tomu zdravě stravovat, aby člověk zdravě zhubl, zpevnil tělo a aby mu to vydrželo. 🙂

Ing. Martina Macháčková

Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *