Vzkaz od Tomáše Jehličky, trenéra Výzvy 21 dní

Přišel mi skvělý email. Se vzkazem od Tomáše Jehličky, online trenéra a zakladatele programu Výzva 21. Sama jsem do ZDARMA části Výzvy 21 dní vstoupila a snažím se zhubnout a zpevnit své tělo. Jeho vzkaz se mnou souzní, a tak jsem se rozhodla ho s vámi sdílet…

„Jsem nabitý novou energií a plný emocí.

To vše díky partičce nadšenců, kteří mi svojí lidskostí a nadšením dokázali připomenout podstatu Výzvy. Minulý víkend byl pro mě opravdu důležitý.

Ahoj Martino!

Řekl jsem si, že se s Tebou podělím o své dojmy a zážitky. Abys věděla, oč se jedná, vezmu Tě zpátky v čase.

Je sobota odpoledne. Něco okolo třetí hodiny. Se svou drahou polovičkou přijíždíme do vesnice jménem Val. Partička nadšenců Výzvy zde pořádá přátelské setkání a pozvala i nás. Ihned po otevření dveří nás všichni vřele vítají.

Nervozita jde stranou. Atmosféra připomíná spíše rodinné setkání. Fakt, že se spousta z nás vidí poprvé, šel stranou. Rodinou atmosféru podtrhuje i skutečnost, že zde pobíhá několik dětí.

Hned se dávám do řeči s několika výzvaři. Před lety, když jsem program poprvé vytvářel (rok 2014), mě ani nenapadlo, že Výzva bude lidi tahle spojovat! Neskutečně mě to nabilo a nakoplo.

Vidět se se všemi a poslechnout si jejich příběhy naživo. To je motivace jak hrom. Zaznívají věty jako: „Výzva mi změnila život a přinesla novou rodinu do života.“ Nejúžasnější na tom je, že každý výzvař má za sebou jedinečný příběh.

Na základě toho jsem se rozhodl, že s Tebou budu sdílet příběhy těchto „každodeních hrdinů“. Nejen lidí, kteří se zúčastnili víkendového srazu, ale každého účastníka, který může inspirovat svým příběhem někoho dalšího.

Jedním z takových je i paní Ivana.

Paní Ivana je živým důkazem toho, že Výzva 21 dní není jen pro dvacítky. V 52 letech vstoupila do programu a opravdu v něm válí. Shodila 5 kg a 13 cm v pase! Dříve se při výstupu do třetího patra zadýchávala, dnes bere schody rovnou po dvou!

Říká: „Pohyb se pro mne stal součástí dne.“

Celý příběh plný inspirace a motivace ZDE.

Váš trenér online
Tomáš Jehlička
Autor online fitness programů a motivátor.

 

 

Ing. Martina Macháčková

Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *