40 básniček s malováním zdarma

Máte pocit, že pokud jde o kreslení s Vaším děťátkem, tak Vás ve správnou chvíli nenapadne žádný jednoduchý obrázek a už vůbec ne básnička, kterou byste ho zaujali?  Říkáte si, že ani nedokážete nic rychle a pěkně nakreslit?  VÍM, O ČEM MLUVÍTE! Já to vždy měla podobně.

A tak jsem se rozhodla pro svou malou dcerku vymyslet a namalovat jednoduché básničky a obrázky jako jednotlivé kroky malování, díky kterým se můj společný čas s ní a nad papírem s pastelkami změnil na poutavou aktivitu plnou objevování tvarů a slov a v níž se zároveň posiloval i náš vzájemný vztah.

Vytvořila jsem 20 jednodušších básniček pro malé děti a 20 trošku složitějších básniček pro větší děti. Zde jsou příklady básniček s malováním:

Všech 40 básniček s malováním jsem díky tomu, že jsem se kvůli dětem rozhodla vyměnit běžnou práci za podnikání z domu, prodávám za 560 Kč.

20 nebo 40 básniček s malováním zdarma

Ale nyní vám nabízím buď 20 nebo dokonce všech 40 básniček s malováním básničky zdarma, abyste i vy obohatily váš společný čas s vaším dítkem o další zajímavou a rozvíjející aktivitu. Nabízím vám to jako možnou podporu podnikání online, které se dá začít klidně i z mateřské/rodičovské, jako se to podařilo mě.

Teď pár dní totiž Pavel Říha, dnes již známý a uznávaný odborník v oboru online podnikání a vydělávání na internetu, rozdává ZDARMA svůj podnikatelský bestseler “Z nuly na milion”, který je praktickým návodem pro začínající online podnikatele a podnikatelky. Jen do 18.4., pak zas bude kniha v jeho e-shopu za 389 Kč. Díky této knížce ZDARMA se dozvíte vše o online podnikání a o tom, jak začít podnikat na internetu. V oboru, který vás zajímá. Možností je opravdu spoustu.

Ukazuje v ní, že je opravdu možné věnovat se a uživit se tím, co člověka opravdu baví. Že se koníček může stát hlavní pracovní náplní. Kniha tedy obsahuje konkrétní návody, jakým způsobem je možné v dnešní době podnikat na internetu. Jsou tam popsány důležité kroky, které je potřeba udělat, je to tam i logicky zdůvodněno včetně konkrétních příkladů. Učí využít sílu internetu a moderních aplikací ve svůj prospěch a samozřejmě také ve prospěch ostatních, kterým nabízené informace nebo výrobky nějakou pomůžou.

Zdarma kniha “Z nuly na milion” skvělá pro všechny, kteří chtějí nebo už podnikají na internetu. Určitě si ji stáhněte , pokud:

 • Začínáte (anebo jste začali) podnikání z nuly, stejně jako autor.
 • Chcete se naučit využívat sílu internetu a moderní technologie ve svůj prospěch (a dosáhnout finanční i časové svobody).
 • Zaměstnání není pro vás, pracujete rádi kdykoliv a odkudkoliv, sami nebo v malém týmu.
 • Toužíte vydělávat něčím, co vás baví a zároveň dává smysl.
 • Nevlastníte velkou firmu a nemáte na účtě miliony (a nejspíš velkou firmu ani řídit nechcete).
 • Odmítáte běhat jako křeček v kolotoči a chcete raději vytvořit svůj online stroj na peníze.
 • Sníte o svobodném životním stylu, který vám umožní cestovat a možná už příští zimu strávit v Thajsku na pláži (nebo celé léto na chatě a v lese s rodinou).

Na druhou stranu ale kniha NENÍ o tom, že zbohatnete rychle doslova přes noc.. Rozhodně nestačí knihu jednou přečíst a mít pocit, že víte všechno a začnete hned vydělávat.

Jak získám zdarma 20 básniček s malováním?

Pokud si e-book zdarma necháte poslat na svůj email a pak mi napíšete, získáte k e-booku o podnikání online zdarma ode mně navíc jako dárek 20 online básniček s malováním (buď jednodušších nebo složitějších dle vašeho výběru).

Jak získám zdarma všech 40 básniček s malováním?

Pokud si knihu stáhnete zdarma (necháte poslat na email), nabídne se vám možnost získat tuto knihu v tištěné papírové podobě, kterou vám za 1 Kč pošlou domů (i bez poštovného). A k tomu získáte přístup do Klubu Pavla Říhy na zkušební 1 měsíc.Po celý jeden měsíc vám bude za tuto 1 Kč k dispozici jeho online kurz Z nuly na milion a spoustu dalších videí o tom, jak podnikat na internetu. Můžete se ale rozhodnout členství v klubu nevyužít a členství zrušíte (pouze jednoduchý klik na jedno tlačítko v členské sekci Klubu, do kterého získáte přihlašovací údaje) a žádné další peníze vás to stát nebude. Ale to, co se dozvíte o online podnikání v Klubu za ten měsíc, už vám nikdo nevezme. Nic nemůžete ztratit, jen získat :-).

Takže pokud uděláte tento druhý krok, to znamená, že si po stáhnutí ebooku za jednu korunu papírový výtisk knihy necháte poslat domů (a klidně pak členství v Klubu zrušíte), a když mi pak napíšete, všech 40 online básniček s malováním ode mě dostanete jako dárek zdarma, že jste si knihu za 1 Kč objednali. Pozor, akce na knihu je pouze jen pár dní, od 18.4. bude zase za 389 Kč.


Pokud vás téma online podnikání z domu zajímá, zvu vás také na 

ONLINE SUMMIT O PODNIKÁNÍ NA INTERNETU

který bude probíhat od středy 1.5.2019 každý den od 17 hodiny.

15 online milionářů odhalí svou roční strategii, jak by začínali od nuly, kdyby teď o vše přišly. Všechna živá vysílání budou zdarma.

A jako BONUS vás čeká 15 mini-rozhovorů s online podnikateli, kteří se na cestu vydali před nedávnem a už teď mají nadprůměrné výsledky!

Všechna videa unikátní online konference můžete sledovat z pohodlí vašeho domova. Stačí se jen zaregistrovat >>.


A na závěr ještě pár informací o nabízeném dárku Malování s básničkou:

Jaký je přínos malování s básničkou pro vývoj dítěte?

 • Malování podporuje pohyby rukou a prstů (rozvíjí jemnou motoriku), rozvíjí fantazii a představivost.
 • Básničky rozvíjejí jazyk, řeč a paměť, podporují rozvoj slovní zásoby a správnou artikulaci.
 • Básničky s malováním podporují souhru ruka – oko (součinnost mezi viděným a grafickým projevem) a jsou základem pro úspěšné budoucí učení se (pro ovládnutí čtení a psaní). Básničky umožňují snadnější zapamatování postupu malování a dělají z malování ještě zábavnější aktivitu.
 • Básničky s malováním upevňují pouto mezi rodičem a dítětem.

Co v balíčku získáte?

(v elektronické podobě s možností text básniček s obrázkovým postupem si stáhnout a vytisknout)

 • ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKY JAKO NÁVODY MALOVÁNÍ – Jednotlivé verše básničky provedou vaše dítě celým postupem malování krok za krokem.
 • OBRÁZKY V JEDNOTLIVÝCH KROCÍCH MALOVÁNÍ – Konečný obrázek je výsledkem jednotlivých kroků malování. Jednotlivé kroky postupu jsou pro dítě srozumitelně znázorněny.
 • VIDEO-NÁVODY POSTUPU MALOVÁNÍ S BÁSNIČKOU – Celý proces malování s básničkou je nahrán krok za krokem na video, takže se dítě může postup nejdříve z videa učit a posléze společně s video-návodem zkoušet obrázek malovat.
 • TEXTOVÉ NÁVODY MALOVÁNÍ S OBRÁZKY PRO JEDNOTLIVÉ KROKY MALOVÁNÍ – Pro lepší názornost si můžete básničku stáhnout (jpg) a vytisknout ve formě textového návodu krok za krokem, kdy zpravidla jednotlivým veršům básničky je přiřazen korespondující obrázek malování v daném kroku.
 • ZVUKOVÉ NAHRÁVKY BÁSNIČEK – Je možné stáhnout si audio nahrávku každé básničky ve formě MP3.
 • VIDEO-NÁVODY MALOVÁNÍ S TEXTEM BÁSNIČKY – Každá básnička obsahuje také video-návod, kdy každému kroku malování předchází text básničky, jež je zobrazen na obrazovce. Text na obrazovce doprovázený audiem je vhodný pro podporu rozvoje raného čtení u malých dětí a vytváří pevný základ pro budoucí učení se. Šipka ukazující, kde se právě čte, umožňuje učení se směru čtení a podporuje snadnější učení.

BONUS

 • BONUSOVÁ VZDĚLÁVACÍ VIDEA PRO MALÉ DĚTI PRO ROZVOJ SLOVNÍ ZÁSOBY I UČENÍ ANGLIČTINY ZÁBAVNĚ.Po 14 dnech od zakoupení balíčku básniček s malováním se vám zpřístupní BONUSOVÁ zábavná vzdělávací videa pro děti pro učení angličtiny hrou a pro rozšiřování české slovní zásoby malých dětí.
Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře
 1. Nella napsal:

  Dobrý den, právě jsem si stáhla e-book. Můžu vás tedy poprosit o zaslání 20 jednodušších basnicek? Děkuji

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.