Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

9 rodičovských neřestí…

Přiznejte se, dáte si někdy tajně za rohem fidorku (nebo margotku, kofilu, snickersku), aby děti neviděly?


Nebesky slastný pocit, co? 🙂 Urvat si tu minutku pro sebe a obalit nervy. A jasně, pečlivě to utajit, abychom zachovali rodičovskou tvář a mohli pak dětem říkat: Nenene, dneska už žádná sladkost, to by se ti zkazily zoubky.


No jo, ale víte taky, co říct, když náhodou zapomenete na záchodě ten obal od fidorky 😀 a děti ho najdou?


Rodič si snadno něco vymyslí a zahraje to do autu, aby nemusel přiznat barvu, to jo. Jenže pozor, tady bliká červená kontrolka a hlásí:


Dej bacha, rodiči. Jestli úspěšně mlžíš, podrýváš si autoritu.  


Podívejte se na to v novém článku Nevýchovy o rodičovských slabůstkách a vyhněte se nenápadnému riziku jejich utajování.


A nebojte, jestli nejste zrovna na sladké a zamlčená fidorka u vás rozhodně nehrozí :), pravděpodobně se najdete v některé další situaci. Schválně, která z 9 tajných neřestí rodičů, které spolu v článku odhalíme, je ta vaše?Zdroj: www.nevýchova.cz

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.