Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Angličtina hrou pro malé děti

Malé děti jsou jazykoví géniové. Schopnost mluvit cizími jazyky, zvlášť v dnešní době, je absolutně zásadní pro úspěch. Malé děti se v raném věku dokáží učit cizí jazyk stejně snadno jako jazyk mateřský – přirozeně a bez námahy díky dominanci pravé mozkové hemisféry v raném věku. B1_rane-učení hrou s odkazemDoba od narození do zhruba osmi let věku dítěte – a zvláště od narození do tří let – je rozhodující pro rozvoj mozku dítěte.

Je to proto, že první roky života položí neurologické základy pro intelektuální vývoj v dospívání i v dospělosti… Takže vhodná stimulace navíc může mít za následek nadprůměrnou nervovou soustavu.

Rané dětství je obdobím „geniality“ díky dominanci pravé mozkové hemisféry, díky níž je učení podvědomé, nenásilné, rychlé a zábavné.

Počkat až do školy, abychom poskytli dítěti pravidelnou intelektuální stimulací, není žádná katastrofa. Ale když to tak uděláme, zmeškáme ono jedinečnou příležitost, abychom podpořili rozvoj mozku.

Takže jak co nejlépe využít tuto jedinečnou příležitost v životě vašeho dítěte?

B2_N_anglictina

Existuje velmi mnoho zábavných aktivit, které můžete při učení vyzkoušet s vaším dítětem. Některé z aktivit dokážou cíleně pomoci a stimulovat mozek vašeho dítěte. Například program Little Reader – Angličtina hrou, který byl vyvinut speciálně pro učení hrou malých dětí cizím jazykům, čtení a rozšiřování slovní zásoby.

01 LMs Učební systém 0

Vyzkoušet zdarma

01 Učební systém - videa

01 Učební systém - BD Zkušenosti s LR

01 Učební systém - Co říkají rodiče

01 Učební systém - Největší tři výhody pro děti

01 Učební systém - Největší tři výhody pro děti - seznam

01 Učební systém - A to neni vsechno

01 Učební systém - vyhody pro rodiče

01 Učební systém - A co je na programu tak specialniho 01 Učební systém - A co je na programu tak specialniho 2

01 Učební systém - Co rikaji experti

Vyzkoušet zdarmaNapište nám

Koupit LR

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.