Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Bonusové malování s básničkou

15 obrázků, které jsou doprovázené básničkou ( + pracovní list s obrázkem pro jednotlivé kroky malování + video-návod krok za krokem)

Ačkoliv přístup k těmto básničkám běžně prodáváme za 240 Kč, může ho jako bonus zdarma získat každý, kdo odebírá naše novinky. Kromě přístupu k básničkám se tedy prostřednictvím e-mailů můžete těšit na tipy z oblasti zábavného učení hrou, výchovy, na básničky, hádanky, hry, na tvoření s dětmi a výukové karty. 

Klikem na tlačítko souhlasíte se zasíláním našeho newsletteru. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Váš osobní údaj (e-mail) budu (Martina Macháčková, web bystre-deti.cz) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Odesláním formuláře souhlasíte, že vám mohu (Martina Macháčková za web Bystre Děti) posílat newslettery o zábavném učení dětí, jejich výchově, tipy na tvoření, básničky, hádanky, hry a jiné aktivity s dětmi. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Váš osobní údaj (e-mail) budu (Martina Macháčková, web bystredeti.cz) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.
Básničky s malováním už si vyzkoušelo 0 rodičů, učitelů a vychovatelů.

Videa, obrázky i texty básniček si můžete pro větší názornost zvětšit na celou obrazovku :-)

CO V BONUSOVÉM BALÍČKU BÁSNIČEK ZÍSKÁTE?

(v elektronické podobě s možností text básniček s obrázkovým postupem si stáhnout a vytisknout)

 • ORIGINÁLNÍ BÁSNIČKY JAKO NÁVODY MALOVÁNÍ
  Jednotlivé verše básničky provedou vaše dítě celým postupem malování krok za krokem.
 • OBRÁZKY V JEDNOTLIVÝCH KROCÍCH MALOVÁNÍ
  Konečný obrázek je výsledkem jednotlivých kroků malování. Jednotlivé kroky postupu jsou pro dítě srozumitelně znázorněny.
 • VIDEONÁVODY POSTUPU MALOVÁNÍ S BÁSNIČKOU
  Celý proces malování s básničkou je nahrán krok za krokem na video, takže se dítě může postup nejdříve z videa učit a posléze společně s videonávodem zkoušet obrázek malovat.
 • TEXTOVÉ NÁVODY MALOVÁNÍ S OBRÁZKY PRO JEDNOTLIVÉ KROKY MALOVÁNÍ
  Pro lepší názornost si můžete básničku stáhnout (jpg) a vytisknout ve formě textového návodu krok za krokem, kdy zpravidla jednotlivým veršům básničky je přiřazen korespondující obrázek malování v daném kroku.
 • ZVUKOVÉ NAHRÁVKY BÁSNIČEK
  Je možné stáhnout si audio nahrávku každé básničky ve formě MP3.
 • VIDEO-NÁVODY MALOVÁNÍ S TEXTEM BÁSNIČKY
  Každá básnička obsahuje také video-návod, kdy každému kroku malování předchází text básničky, jež je zobrazen na obrazovce. Text na obrazovce doprovázený audiem je vhodný pro podporu rozvoje raného čtení u malých dětí a vytváří pevný základ pro budoucí učení se. Šipka ukazující, kde se právě čte, umožňuje učení se směru čtení a podporuje snadnější učení.

Výhody malování s básničkou pro rozvoj dítěte:

Malování podporuje pohyby rukou a prstů (rozvíjí jemnou motoriku).

Malování rozvíjí fantazii a představivost.

Básničky rozvíjejí jazyk a řeč.

Básničky podporují rozvoj slovní zásoby a správnou artikulaci.

Básničky rozvíjejí paměť.

Básničky s malováním podporují souhru ruka - oko (součinnost mezi viděným a grafickým projevem).

Básničky umožňují snadnější zapamatování postupu malování.

Básničky s malováním jsou základem pro úspěšné budoucí učení se (pro ovládnutí čtení a psaní).

Básničky dělají z malování ještě zábavnější aktivitu.

Básničky s malováním upevňují pouto mezi rodičem a dítětem.