Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Ergobag – nový pohled na školní tašku

Design školního batohu Ergobag upoutá hned na první pohled – připomíná trekkingový batoh. Německá značka Ergobag kombinuje praktické detaily trekkingových batohů se specifickými požadavky na kvalitní a zdraví vyhovující školní batohy. Je to nejprodávanější značku na německém trhu, ale i u nás už má své velké zastánce.

Ergonomie

Váha školní tašky je optimálně rozložena na bedra, což zaručuje zdravý vývoj dětské páteře a správné držení těla. Školní batohy mají totiž posuvný hrudní a široký pánevní popruh. Díky těmto popruhům je zátěž umístěna co nejblíže zad a zároveň je přenesena celková váha z cca 40% do oblasti pánve. Tady se nachází těžiště těla, je tedy nejstabilnější. Ramenní popruhy umožňují nastavit batoh individuálně pro každé dítě, takže batoh roste spolu s dítětem. 


Vyhrajte školní batoh Ergobag prime dle vlastního výběru

Zdroj: Agatinsvet.cz

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.