Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Jak připravit mozek dítěte na angličtinu

Má Vaše dítě problémy s angličtinou? Nerozumí mluvené angličtině a neumí správně reagovat?

To, že se velmi malé děti snadno učí jazyky, je známé. Méně známé je, že správně cíleným tréninkem mozku je možné znovu otevřít dovednost mozku snadno vstřebávat jazyk, kterou mozek měl v prvních letech života.

Jeden z hlavních důvodů toho, že učení angličtiny jde tak těžko už od školních let a ještě hůře v dospělosti, je ten, že náš mozek nemá správně vytvořené otisky fonémů (hlásek) angličtiny. Tyto otisky se tvoří v prvních 6 – 9 měsících života tím, že na miminko někdo pravidelně hovoří daným jazykem. 

Tedy hlavní  důvod, proč nám řeč splývá, proč se nám zdá, že lidé mluví příliš rychle, drmolí a je těžké pochytit, co říkají, je to, že náš mozek není připravený na angličtinu.

Nedokážeme přesně správně vyslovovat. Máme problémy v angličtině přemýšlet, soustředit se, pamatovat si a rychle reagovat.

Celkově se náš mozek v angličtině chová jako mozek s poruchou učení… PROTOŽE NENÍ NA ANGLIČTINU PŘIPRAVEN.

To, že jsou teď žáci doma a pracují na internetu, je ideální prostředí k tomu, aby si připravili mozek na angličtinu. Ukážeme vám, jak na to, a umožníme vám zapojit se do výjimečné akce pro školáky základních a středních škol. Proč nevyužít tento čas k tomu, aby jejich další učení angličtiny bylo efektivnější a rychlejší?

Zveme vás na webinář zdarma Jak připravit mozek dítěte (nejen) na angličtinu. Pro okamžitý přístup k webináři klikněte na červené tlačítko a tím se dostanete na stránku s formulářem pro přístup.

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře
  1. Jane napsal:

    Krásný článek, díky https://bystre-deti.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.