Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Každý rodič by se měl přečíst tento poučný příběh

Neznámý muž oslovil asi osmiletou holčičku. Chtěl ji zlákat, aby si k němu sedla do auta. Holčička se snažilo tohoto neznámého pána ignorovat, protože jí maminka stále říkávala, aby nemluvila s neznámými lidmi. Když muž viděl, že holčička nereaguje, vymyslel si, že zná její maminku a že právě ona ho pro holčičku poslala. Tvrdil jí, že její maminka měla vážnou nehodu a poprosila ho, aby holčičku vyzvedl a přivedl za ní do nemocnice.Výsledek obrázku pro safety kid
Najednou se holčička zeptala neznámého muže na heslo. Muž zůstal v rozpacích. Holčička neváhala ani chvíli a začala utíkat pryč.

Maminka a její dcerka měly mezi sebou dohodnuté heslo. Bylo to přesně pro případ, že by maminka jednoho dne z nějakého vážného důvodu musela pro svou dcerku někoho před školu poslat.

Mít s dětmi tento typ tajemství má opravdu velký význam. Možná právě toto heslo děvčátku zachránilo život.

Sdílejte dál, ať se každý rodič dozví, že by si měl pro takové případy dohodnout se svými dětmi heslo.

MsB zdarma banner kratší

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.