Kniha zdarma o online podnikání a výdělku na internetu

Pavel Říha, pro mě jinak obyčejný “kluk”, kterého bych si v davu nevšimla, začínal taky jako já s mým podnikáním na internetu od nuly, ale teď je známý a uznávaný odborník v oboru online podnikání a vydělávání na internetu.

Kniha ZDARMA “Z nuly na milion” – neobvyklé strategie, jak vydělat na internetu milion a víc…

Teď pár dní rozdává Pavel Říha ZDARMA svůj podnikatelský bestseler 
“Z nuly na milion”, který je praktickým návodem pro začínající online podnikatele. Jen do 18.4.2019, pak zas bude kniha v jeho e-shopu za 350 Kč.

Ukazuje v ní, že je opravdu možné věnovat se a uživit se tím, co člověka opravdu baví. Že se koníček může stát hlavní pracovní náplní. Kniha tedy obsahuje konkrétní návody, jakým způsobem je možné v dnešní době podnikat na internetu. Jsou tam popsány důležité kroky, které je potřeba udělat, je to tam i logicky zdůvodněno včetně konkrétních příkladů.Učí využít sílu internetu a moderních aplikací ve svůj prospěch a samozřejmě také ve prospěch ostatních, kterým nabízené informace nebo výrobky nějakou pomůžou.

Zdarma kniha “Z nuly na milion” skvělá pro všechny, kteří chtějí nebo už podnikají na internetu. Určitě si ji stáhněte , pokud:

  • Začínáte (anebo jste začali) podnikání z nuly, stejně jako autor.
  • Chcete se naučit využívat sílu internetu a moderní technologie ve svůj prospěch (a dosáhnout finanční i časové svobody).
  • Zaměstnání není pro vás, pracujete rádi kdykoliv a odkudkoliv, sami nebo v malém týmu.
  • Toužíte vydělávat něčím, co vás baví a zároveň dává smysl.
  • Nevlastníte velkou firmu a nemáte na účtě miliony (a nejspíš velkou firmu ani řídit nechcete).
  • Odmítáte běhat jako křeček v kolotoči a chcete raději vytvořit svůj online stroj na peníze.
  • Sníte o svobodném životním stylu, který vám umožní cestovat a možná už příští zimu strávit v Thajsku na pláži (nebo celé léto na chatě a v lese s rodinou).

Na druhou stranu ale kniha NENÍ o tom, že zbohatnete rychle doslova přes noc.. Rozhodně nestačí knihu jednou přečíst a mít pocit, že víte všechno a začnete hned vydělávat.

Pokud si knihu stáhnete zdarma do 18.4.2019 (necháte poslat na email), nabídne se vám možnost získat tuto knihu v tištěné papírové podobě, kterou vám za 1 Kč pošlou domů (i bez poštovného). A k tomu získáte přístup do Klubu Pavla Říhy na zkušební 1 měsíc.Po celý jeden měsíc vám bude za tuto 1 Kč k dispozici jeho online kurz Z nuly na milion a spoustu dalších videí o tom, jak podnikat na internetu. Po měsíci se můžete rozhodnout již v členství déle nepokračovat a členství zrušit a žádné další peníze vás to stát nebude. Ale to, co se dozvíte o online podnikání v Klubu za ten měsíc, už vám nikdo nevezme. Nic nemůžete ztratit, jen získat :-).

Ing. Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.