Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Nový rodičovský seriál

Co den, to desítky situací s dětmi, na které nás nikdo nepřipravil. A my pro ně vždycky chceme udělat to nejlepší. Znáte to? 🙂 Třeba vám přijde vhod nový rychlokurz zdarma – najdete v něm svoji vlastní cestu k řešením, která budou vyhovovat vám i dětem.

Pomůžeme vám vyřešit problémy s dětmi bez křiku, pohlavků a zbytečného pláče. Zkuste tento nový online seriál pro rodiče – nic to nestojí. 🙂

Objevte s tlačítkem

Tento zdarma Nový rodičovský seriál vás chytne… a nepustí. Protože je o tom, jak se zbavit rodičovství dřiny.

Přestaňte s výchovou bojovat a pojďte zjistit:
– Jaký přístup k dětem přináší výsledky. A jestli ten váš vede tam, kam chcete.
– Proč se vaše děti vztekají, odmlouvají, ignorují vás a není s nimi řeč? Funguje tu jednoduchá rovnice.
– Co je ve vztahu rodiče a dítěte klíčové. Je jedno, jestli máte děti maličké, velké, divoké… Tohle “kouzlo” pomůže vždycky.

Tady je první díl >>  Dozvíte se v něm taky, jaký jste typ rodiče a kde vězí skutečný problém mezi rodiči a dětmi.

Tlačítko nový rychlokurz - Chci zatepla dostat 1. dil

Nevýchova dávno není okrajová záležitost. Stává se z ní nový výchovný proud, který objevilo už přes 120.000 rodičů. Spousta z nich byla na začátku zoufalá. A tak klikli na první video, jako vy dneska:

“Cítila jsem se jako hrozná matka, která nezvládá výchovu svých dětí. Dětem jsem stále musela všechno opakovat, dělala jsem pro ně první poslední a od nich žádná odezva, spíš naopak. Teď jsem klidnější, spokojená mamka, co se snaží naslouchat svým dětem, a ony jsou pak mojí odměnou 🙂 Doma je méně křiku, více klidu! Někdy mě děti až překvapí, že jdou samy od sebe udělat věc, do které jsem je dřív musela nutit. Nebojí se mi říct, když mají nějaký problém, třeba ve škole… “

(Markéta Vávrová)

Kurz vysvětlený za pet minutI já, jako hodně jiných maminek, jsem kdysi klikla. A vše z Nevýchovy se mnou natolik souznilo, že jsem absolvovala kurz Nevýchovy, který mi hodně pomohl a kde jsem se hodně naučila – jednak to, jak změna komunikace s dětmi změní všechno ostatní, což  potom vede k většímu pochopení a porozumění dětských reakcí a jejich chování. A dalším zásadním tématem výchovy i kurzu je také správné nastavení hranic ve správný čas. Kromě těchto tří zásadních věcí jsem se také dozvěděla, jak efektivně řešit sourozenecké vztahy. A nakonec, jako třešnička na dortu 🙂 –  jak být spokojený rodič. Na sebe musíme myslet také, protože platí, že spokojený rodič má spokojené dítě.

Pokud i vy chcete zažít to, co zažívají ostatní rodiče, kteří prošli kurzem, vyzkoušejte ho!

Navíc můžete získat placený kompletní kurz Nevýchovy s bonusy pro výchovu mladších nebo starších děti) a k tomu ještě jako bonus 40 básniček s malováním 🙂 Nic neriskutete, Nevýchova nabízí garanci vrácení peněz, pokud po vyzkoušení kurzu do 14 dní zjistíte, že vám nevyhovuje. A básničky s malováním vám zůstanou jako poděkování, že jste kurz vyzkoušeli. Takže nemůžete nic ztratit, jen získat!!!

Chci vyzkoušet kurz (s možností vrácení peněz) >>

Přečtěte si také:

 

MsB zdarma banner_

RYCHLOKURZ blog banner

FB banner

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.