Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Oslavte s dětmi valentýnský svátek lásky

Ať už patříte do skupiny těch, kteří slaví Den svatého Valentýna nebo ne, věříme, že uvítáte dárečky, které Vám k této příležitosti ráda nabízím. I když bychom to měli dělat bez ohledu na den v roce :-), svátek lásky je vždy pěknou příležitostí, jak druhému říci, že si ho vážím a že ho mám ráda. Ať už je to partner, naše dítě, rodič nebo kamarád. Já se zaměřím v článku na naše děti :-).

Láska je to nejkrásnější, co můžeme svému dítěti dát. A jak jinak dát lásku dítěti než tím, že jsme s ním. Tady a teď. Bez vyrušení, bez podmínek.

Valentýnské montessori inspirované aktivity pro batolata

Zde jsou 3 inspirace na aktivity se srdíčky. Jako vždy jsme je vyzkoušeli na vlastních dětech, takže můžeme vřele doporučit. >> 3 Valentýnské montessori inspirované aktivity pro batolata

Malování s básničkou pro děti

Dalším dárečkem je tip na skvělou aktivitu s Vaším dítětem – malování :-). Máte ale někdy pocit, že pokud jde o kreslení s Vaším dítětem, tak Vás ve správnou chvíli nenapadne žádný jednoduchý obrázek a už vůbec ne básnička, kterou byste ho zaujali? 

Říkáte si, že ani nedokážete nic rychle a pěkně nakreslit? VÍM, O ČEM MLUVÍTE!

Připravila jsme právě pro Vás balíčky jednoduchých básniček jako návod malování jednoduchých obrázků, díky kterým se Váš společný čas s dítětem změní na poutavou aktivitu plnou objevování tvarů a slov a v níž zároveň posílíte svůj vzájemný vztah.

Vaše dítě bude nadšené.

Příklady jednodušší i složitější básničky jsou zde >> 

Lenka Tovarová, maminka dvou dcerek a zřizovatelka hudební školičky Hrátky s hudbou nám napsala: „Super nápad, máte jedničku s hvězdičkou! 🙂 Vyzkoušela jsem s dětmi berušku a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat – všude malujeme berušky, protože je díky Vám umíme. 🙂 Děkujeme!!!“

Jako dárek ke Dni svatého Valentýna Vám nabízím všech 40+ originálních básniček s malováním – s texty, obrázky, zvukovými nahrávkami i video-návody malování krok za krokem – s valentýnskou slevou 50 %. Sleva je časově omezená, tak to nepropásněte 🙂

Samozřejmě si můžete vyzkoušet jen 5 básniček s malováním zdarma.

Další dárky a slevy pro maminky miminek a batolat

Znakování miminek a batolat

Chcete se se svým batoletem domluvit dřív, než začne mluvit? Slyšeli jste už o znakování pro batolata?

Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít znakovat se svým batoletem ještě dnes, najdete v online kurzu znakování. Obsahuje základní kurz s video seminářem, pracovními listy, podporu zkušeného lektora, bonusová videa a materiály ke stažení. 

Se slevovým kódem laska20 získáte slevu 20% zde >>

E-book zdarma s odpověďmi na nejčastější otázky si stáhněte zde >>

Montessori inspirace online

Pokud Vám zajímá montessori, tak tento online kurz montessori inspirace Vám pomůže být informovaným rodičem i laskavým průvodcem vašemu dítěti. Není to žádná věda, stačí jen vědět, jak na to :-).

Se slevovým kódem laska20 získáte slevu 20%.

Zdarma webinář „Začínáme s montessori doma“ je zde >>. Odpoví Vám na nejčastější otázky, které maminky mají :-).

Online videa  a  písničky v angličtině pro batolata

Učíte své dítě anglicky? Tato videa a písničky vám pomohou rozvíjet angličtinu, jako by to byl jeho druhý jazyk. Navíc získáte záznam webináře o angličtině u nejmenších.

Slevu 20 % získáte se slevovým kódem laska20 zde >>

Odplenkování s respektem

Pokud Vám zajímá odplenkování s respektem, tak program Hurá na nočník je snadný a zábavný způsob, jak se zbavit plen během druhého roku dítěte. Balíček obsahuje audioknihu, online video pro děti a pracovní listy ke stažení.

Se slevovým kódem laska20 získáte slevu 20%.

Zdarma vzorek audioknihy o odplenkování s respektem zde >>

Obrázkový plánovací kalendář pro děti

Maminky dětí od 1 do 6 let, pomozte svým dětem orientovat se v čase a osamostatnit se pomocí obrázkového plánovacího kalendáře pro děti. Tento kalendář je možné přizpůsobit na míru každému dítěti od 1 do 6 let. Vše je připravené včetně návodů, stačí vytisknout a zkompletovat podle potřeb vašeho dítěte.

Sleva 50 % se slevovým kódem PK50

Zdarma základní desky i obrázkové kartičky pro plánovací kalendář „Náš týden“ zde >>

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.