Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Hudba hrou pro malé děti

Věděli jste, že když vystavíte dítě muzikálnímu světu již v raném věku, pomůže to ve vašem dítěti rozvinout jistotu a sebekontrolu, paměť, koncentraci, představivost a kreativitu?

B1_rane-učení hrou s odkazem

Doba od narození do zhruba osmi let věku dítěte – a zvláště od narození do tří let – je rozhodující pro rozvoj mozku dítěte.

Je to proto, že první roky života položí neurologické základy pro intelektuální vývoj v dospívání i v dospělosti… Takže vhodná stimulace navíc může mít za následek nadprůměrnou nervovou soustavu.

Rané dětství je obdobím „geniality“ díky dominanci pravé mozkové hemisféry, díky níž je učení podvědomé, nenásilné, rychlé a zábavné.

Počkat až do školy, abychom poskytli dítěti pravidelnou intelektuální stimulací, není žádná katastrofa. Ale když to tak uděláme, zmeškáme ono jedinečnou příležitost, abychom podpořili rozvoj mozku.

Takže jak co nejlépe využít tuto jedinečnou příležitost v životě vašeho dítěte?

B4_N_Hudba

Existuje velmi mnoho zábavných aktivit, které můžete při učení vyzkoušet s vaším dítětem. Některé z aktivit dokážou cíleně pomoci a stimulovat mozek vašeho dítěte. Například program Little Musician – Hudba hrou, který byl vyvinut speciálně pro učení hrou malých dětí hudbě zábavnou formou.

01 LMs Učební systém 0

0 Vyzkoušet zdarma

01 LMs Učební systém 1 děti si uživaji LMs

01 LMs Učební systém 2 děti si uživaji LMs

01 LMs Učební systém 4 děti si uživaji LMs01 LMs Učební systém 3 děti si uživaji LMs01 LMs Učební systém 5 co rikaji odbornici

01 LMs Učební systém 6 Recenze Tonya

01 LMs Učební systém 7 Recenze druha

01 LMs Učební systém 8 Další hodnocení

0 Vyzkoušet zdarma

0 Koupit LMs

Napište nám

01 LMs Učební systém 9a Co se bude učit 01 LMs Učební systém 9b Co se bude učit 01 LMs Učební systém 9c Co se bude učit 01 LMs Učební systém 10a čím je vyjimečný 01 LMs Učební systém 10b čím je vyjimečný

01 LMs Učební systém 11 vic o učebnim obsahu

0 Vyzkoušet zdarma

0 Koupit LMs

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.