Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Zdarma rychlokurz (ne)výchovy

Jsem asi jako většina rodičů

a řeším výchovu svých dětí.  Můj cíl je jasný: Chci svoje dítě vychovat tak, aby bylo opravdu připravené na život, chci pro něj to nejlepší a chci s ním mít vztah, o kterém jste vždycky snila. A přitom všem si zachovat co nejvíc zdravého rozumu.

Výchova je jedno z nejdůležitějších témat v životě každého rodiče. Je to poslání. A není záslužnější “zaměstnání”, než být dobrá máma nebo dobrý táta.

Jak je ale možné, že někteří rodiče se svými dětmi vycházejí a všechno jim přirozeně funguje, a jiní se snaží, čtou knihy, řeší problémy v poradnách, a přes to všechno jejich soužití s dětmi není takové, jak by si přáli?

Odpověď je jednoduchá. Ti neúspěšní dělají pořád dokola stejnou chybu. Snaží se jít na děti “osvědčenými” způsoby: stanovují pevné hranice, nebo dovolují všechno, kontrolují, rozkazují, zakazují, vysvětlují a opakují donekonečna.

Jsou to rodiče policajti, učitelé nebo nadšenci. Myslí to dobře, ale nevšimli si, že jim chybí ten nejdůležitější princip úspěšného rodičovství.

Naproti tomu Nevýchovní rodiče už tajemství úspěchu znají. Odložili „zaručené“ postupy a vydali se cestou, která funguje. Naučili se společně s dětmi najít vlastní, jedinečná řešení, u kterých není třeba se vztekat, křičet nebo plakat.

Jsou to rodiče parťáci, kteří s dětmi nemusí bojovat, ani jim nedovolí všechno. Rozumí svému dítěti a vědí, jak si společně poradit a cítit se u toho dobře.

Probuďte své přirozené rodičovské schopnosti!

Systém Nevýchovy nabízí rodičům prověřená řešení na problémy teď i kdykoli v budoucnu.

Já už jsem to vyzkoušela stejně jako 47 000 dalších rodičů a funguje to. Vyzkoušejte to také! Vy za to stojíte! Vaše rodinná pohoda za to stojí. Vaše děti za to stojí!

A rychlokurz je ZDARMA! » 

http://www.nevychova.cz/?a_aid=54817b898d47d&chan=blogBD

 

Živé online workshopy o výchově

Nevýchova pořádá každý měsíc živé workshopy, které přinášejí tipy z oblasti výchovy a radí rodičům, jak mít s dětmi pěkný vztah. Online workshop je zcela zdarma. Pokud chcete dostat včas pozvánku na další živý workshop, přihlaste se zde >>> 

 

Kurz Nevýchovy  a rozšiřující Edice pro děti ve věku 0-3 roky

Pokud s vámi přístup Nevýchovy souzní a máte malé dítě, můžete vyzkoušet Kurz Edice 0-3.  Tento online kurz trvá 5 týdnů, během kterých se naučíte, jak společně s dětmi zvládnout celý den v klidu, aby vám i ty nejmenší  rozuměli – bez telepatie a znakování.  V kurzu se naučíte fungující vstřícnou komunikaci  – vy nebudete muset křičet, děti se nebudou vztekat.  Jak určit dětem hranice, které děti samy chtějí dodržovat.  Jak řešit problémy s přebalováním, vypravováním se ven, ale i to, jak řešit vztekání a předejít scénám. Jak nastavit rodičovské hranice tak, aby fungovali a aby je chtěli i děti dodržovat. Také se naučíte, jak na hezké sourozenecké vztahy mezi vašimi dětmi a jak dítě připravit na příchod nového sourozence. A také jak se věnovat sám sobě, abyste byli hrdý táta/máma. 🙂

 

Speciální akce

Chcete se vše naučit do hloubky? A zároveň získat nejen kurz Nevýchovy, ale také zdarma Rozšiřující Edici pro děti 0-3 roky? A navíc jako bonus zdarma 40 básniček s malováním? Využijte naší speciální akce a tím ušetříte 3 110 Kč. Více informací o akci je zde>>

NV_BONUS 2aMsB_uzke

 

Stáhněte si zdarma průvodce!   Získejte rychlokurz Nevýchovy zdarma! Objevte tři největší omyly ve výchově!

Nevýchova - Průvodce, jak se vypravit     pruvodce1-zdarma-250x315    Videa zdarma - jak snadno vyřešit...    Closeup Portrait Angry child, Boy Screaming finger pointing up, demanding justice isolated grey wall background. Negative human Emotions, Facial Expressions, body language, attitude, perception   Dělá vaše dítě scény__

 

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.