Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Tři největší omyly ve výchově

„Nemá cenu na něco si hrát. Do situací, které nás rodiče nakonec netěší, se dostáváme každý den. Někdy se z toho umíme poučit pro příště, jindy nám nepomůže ani rána do hlavy. Pořád opakuju, že chyby nejsou, že je to moment, kdy se můžu zastavit a říct si: “OK, takhle už ne, jak teda jinak.”

Se 3 největšími omyly ve výchově, které vám za chvíli ukážu, je to stejné. Může to být buď skvělý potenciál k devastování sebe a dítěte, nebo bod, ve kterém se můžu zastavit a vytěžit z něj všechno, co mi nabízí. Dobrá zpráva je, že záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. A ještě lepší zpráva je, že to můžete udělat hned na konci tohohle článku.“

Možná se, jako většina rodičů, zamýšlíte nad tím, jak to dělat jinak, když takhle vám to doma nefunguje. Zkuste to takhle >>>:

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.