Malování s básničkou zdarma: balíčky obsahují básničku s obrázky jako kroky malování, zvuk básničky ke stažení a video-návod krok za krokem >>

Výukové karty pro zábavné učení hrou

Chcete, aby se vaše dítě učilo hrou? 🙂 . Svým dvěma dcerkám jsem vyrobila hrací kartičky. Holky to moc zaujalo, jelikož se při hře využívá manipulace a úkoly se řeší přesouváním samolepek nebo kolíčků. Navíc si holky mohou svoje řešení samy zkontrolovat otočením kartičky, kde jsou správné odpovědi. 

Výukové karty pro bystré děti 🙂

Vzhledem k tomu, že mám dost výukových materiálů pro děti pro zábavné učení, rozhodla jsem se začít vyrábět kartičky sama. A holky to moc baví 🙂

 A jak karty vypadají?

Sada výukových karet, které vytvářím, obsahuje většinou 10 kartiček. Každá karta má dvě strany – na jedné straně je 10 úkolů a v pravém sloupci 10 možných variant, z kterých má dítě najít odpověď a přiřadit příslušné barevné kolečko. Na druhé straně karty je řešení (v pravém sloupci jsou barevná kolečka), podle čehož si dítě může své odpovědi samo zkontrolovat.

Zde jsou jen příklady karet, ale detailně si všechny sady i karty v nich můžete prohlédnout na stránce webu Výukové materiály.

Martina Macháčková
Autorka projektu Bystré děti a Malování s básničkou, nadšená propagátorka rané stimulace, zábavného učení hrou malých dětí v raném věku, kontaktního rodičovství a respektující partnerské výchovy. Maminka dvou úžasných holčiček.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.